فصل های سرد یا گرم سال ممکن است منجر به تجدیدنظر شما در انتخاب روتین های پوستی شما گردد، و ما راه حل کاملی داریم!

 

با تغییر فصول، سطح هیدراتاسیون پوست نیز تغییر می کند. در طول تابستان، گرما، نور خورشید و فعالیت های خارج از منزل به طور اجتناب ناپذیری بر توانایی پوست در حفظ رطوبت تأثیر می گذارد. علاوه بر آفتاب سوختگی و آسیب، قرار گرفتن در معرض نور خورشید و اشعه ماوراء بنفش نیز می تواند باعث شود پوست علائم پیری زودرس را نشان دهد.

در حالی که روزهای گرم تابستان ممکن است باعث شود که در انتخاب های مراقبت از پوست خود تجدید نظر کنیم و از استفاده از محصولات چسبنده یا روغنی خودداری کنیم، اما حفظ رطوبت پوست بسیار مهم است. و ما راه حل کاملی داریم!

از سوی دیگر آب و هوای سرد و خشک زمستان می‌تواند آسیب جدی به پوست وارد کند. معمولا پوست صورت و لب‌ها در فصل زمستان خشک‌تر می‌شود.

سرم آبرسان و جوانساز ای جی اف یک سرم بر پایه ی آب با طراوت و سبک است. این محصول با فاکتور رشد اپیدرمی به همراه چندین ماده ی مورد نیاز پوست سالم مانند اسیدهیالورنیک انتخاب و فرموله شده است تا رطوبتی مغذی، پایدار و قوی را در طولانی مدت برای پوست فراهم کند. طبق مطالعه علمی داخلی ما، این سرم جوانساز و آبرسان سطح رطوبت پوست را تا 30 درصد افزایش می دهد و 12 ساعت ماندگاری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید